Grimm’s | Bouwset trappen

Grimm’s | Bouwset trappen

98.95 incl. BTW

Artikelnummer: GR10212 Categorieën: , ,
Merk:Grimm's

Deze buitengewone bouwset van Grimm's is gemaakt van geolied elzenhout. In de 19 bouwelementen zijn veel individuele sporen van de natuur te ontdekken, zoals de verschillende nerven en kleur van de afzonderlijke onderdelen, maar ook de jaarringen of kleine knoopgaatjes.
Dit juweeltje van Grimm's bevat meer dan alleen trapbouwstenen. Het is een ideaal startpakket met een paar grote en solide blokken die kunnen worden samengevoegd tot robuuste en stabiele constructies die doen denken aan kastelen of middeleeuwse steden.
Grote ramen en poortopeningen zijn eenvoudig te maken, maar ook lastigere constructies die grotere bouwmeesters zullen uitdagen. Veel plezier bij het ontdekken van de talloze mogelijke combinaties die het resultaat zijn van het verbinden van de afzonderlijke onderdelen.

Extra informatie

Afmetingen 44.5 × 44.5 × 4 cm
Geschikt vanaf

3 jaar

Materiaal

Elzenhout

Inhoud

20-delig

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.