Voggenreiter | Houten bellenstok

Voggenreiter | Houten bellenstok

8.95 incl. BTW

Artikelnummer: 0985-1 Categorieën: , ,

Is er een feestje of iemand jarig?
Spelenderwijs ontdekken de kinderen de wereld van ritme en muziek met de muziekinstrumentjes van Voggenreiter
Voggenreiter ontwikkelt in een kleine ambachtelijke fabriek in Duitsland o.a. Voggy’s Kinderwereld. De instrumenten worden met de hand gemaakt van beukenhout (en metaal) en nodigen uit tot het ontdekken van klank, geluid en samenspel.
De mooi vormgegeven productielijn is ergonomisch aangepast aan kinderhanden en de kwaliteit van de instrumenten en de klank is getest. De muziekinstrumenten van Voggenreiter dragen bij aan de eerste muzikale stappen en het ritmegevoel en zijn ontwikkeld voor kinderen vanaf 3 jaar thuis, in de kinderopvang en de basisschool.

De bellenstok van Voggenreiter past mooi in kleine handjes en bevordert de ontwikkeling van de fijne motoriek.
Door het zilverachtige geluid van de 13 belletjes is dit een prachtig instrument voor de muzikale ontwikkeling van het kind.

Extra informatie

Materiaal

Beukenhout

Formaat

20,5 cm

Geschikt vanaf

3 jaar

Beoordelingen

Er zijn nog geen beoordelingen.

Enkel ingelogde klanten die dit product gekocht hebben, kunnen een beoordeling schrijven.